Дорогі першокурсники!

Львівський університет, освячений генієм Івана Франка, гостинно зустрічає Вас і запрошує в осередок культурного та інтелектуального життя української нації. Університет надає Вам усі можливості здобути омріяний фах, щоб надалі творити майбутнє Української Держави на засадах добра, мудрості та справедливості. Науково-педагогічні, педагогічні працівники Університету уведуть Вас у цікавий і прекрасний світ наукового й творчого пошуку, допомагаючи сповна розкрити та реалізувати Ваш потенціал.
Адресуємо слова щирої подяки Вашим батькам і вчителям за те, що підтримували Вас у рішенні здобувати освіту в одному з найпрестижніших і найдавніших класичних університетів України та Східної Європи.
Збагачуйтесь спілкуванням із друзями, однокурсниками та викладачами, розвивайте традиції та помножуйте славу Університету своїми перемогами і звершеннями!
Із честю та гідністю пронесіть крізь усе своє життя високе звання студента Львівського національного університету імені Івана Франка!

Категорія: Першокурсник-2013