Фотоінформація

Близько п’яти тисяч освітян Львівщини зібралися біля пам’ятника Тарасові Шевченку в центрі Львова на мітинг із вимогою збільшити фінансування сфери освіти з державного бюджету.
Освітянське віче відбулося 21 березня. В акції взяли участь співробітники та студенти ЛНУ ім. Івана Франка. Результатом віча стало звернення до Президента, Голови Верховної Ради і Прем’єр-міністра України, в якому освітяни вимагають збільшення заробітної плати та відновлення 20-відсоткових надбавок за престижність праці на всі категорії педагогічних та науково-педагогічних працівників.
Окрім названих вище вимог, учасники віча вимагали відновлення 15-відстоткової надбавки працівникам вищих навчальних закладів, які мають статус “національний”, та підвищення з 1 квітня стипендії студентам до рівня прожиткового мінімуму.

Олег Вівчарик