Отець-доктор Борис Гудзяк виступив із лекцією в Університеті

10 лютого 2011 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка із лекцією “Страх, ціна гідності і майбутнє української вищої освіти” виступив ректор Українського католицького університету отець-доктор Борис Гудзяк.
“Неймовірні речі відбуваються, коли люди йдуть разом. Для нас всіх важливо плекати надію, берегти наш внутрішній простір від лукавих нашіптувань”, – звернувся до університетської громади отець Борис Гудзяк.
Ректор УКУ зачепив низку актуальних питань освіти, церкви та співпраці з медіа, закликав не бути байдужими і мати сміливість позбутися страху. Чимало запитань мали до отця-доктора Бориса Гудзяка присутні.
Зустріч відбулася в рамках “Університетських діалогів”, ініційованих Центром гуманітарних досліджень.
Університетські діалоги – це серія зустрічей студентів, викладачів та науковців Львівського національного університету імені Івана Франка з відомими українськими і зарубіжними вченими та суспільними діячами – тими, хто творчо осмислює і вирішує проблеми сучасності. Традиція їх проведення започаткована 1998 року.

За повідомленням Прес-центру ЛНУ ім. Івана Франка. Фото Юлії Гриценко

Категорія: №2, лютий 2011 р.