Науковій бібліотеці подарували нові видання

З нагоди відзначення 350-річчя Львівського національного університету імені Івана Франка Науковій бібліотеці подарували видання “Україна: антологія пам’яток державотворення Х – ХХ ст.: у 10 т.” (Київ: Вид. С. Павличко “Основи”, 2009). Таким подарунком долучився до вшанування alma mater випускник економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Тарас Ярема.
Десятитомник “Україна: антологія пам’яток державотворення Х – ХХ ст.” – репрезентативна добірка поданих хронологічно суспільно-політичних документів та літературно-мистецьких творів, спрямована на самоусвідомлення українців, осмислення своєї понадтисячолітньої історії, пошук винищуваної зайдами різних епох історичної пам’яті.
Нагадаємо, що святкові акції з нагоди 350?річного ювілею в Науковій бібліотеці розпочато ще торік, коли 16 квітня 2010 р. презентували дарунок відомого адвоката М. Петріва, випускника Університету, який подарував бібліотеці 350 книг.

Вл. інф.

Категорія: №2, лютий 2011 р.