8 грудня 2014 року студенти філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка організували Різдвяний ярмарок під назвою «Допоможи здійснити дитячу мрію». Ялинкові прикраси, листівки, патріотичні браслети hand-made та смачні пампухи – усе це можна було придбати за прийнятними цінами. Виручені кошти студенти передали до дитячого будинку, що у селі Лаврівське Старосамбірського району.
«Керівництво цього дитячого будинку надіслало список необхідних речей, – каже голова профбюро студентів філологічного факультету Юлія Василець. – Для того, щоб зібрати кошти, вирішили організувати благодійний Різдвяний ярмарок. Студенти-першокурсники філологічного факультету зробили власно­руч ялинкові прикраси, браслети, листівки, а також спекли пампухи».

Ірина Кузьма.

Фото Олега Вівчарика