З Новим роком і Різдвяними святами!

Дорогі студенти, аспіранти,
викладачі та працівники
Львівського національного університету імені Івана Франка!

Cердечно вітаю Вас із Новим  роком і Різдвом Христовим!

Складаю Вам щиру подяку за сумлінну працю і навчання, за здобутки та досягнення, за Вашу громадянську позицію, відповідальність  і принциповість в обстоюванні свого права на цивілізоване життя в європейській країні.
2014 рік, що минає, змінив вектор розвитку Української держави та життя кожного з нас. За цей відтинок часу українці продемонстрували велику силу духу, героїзм і відвагу. Cьогодні десяткам тисяч патріотів нашої держави доводиться захищати свободу, незалежність і суверенність України.
Вірю, що наступний 2015 рік буде для нашої країни роком миру та злагоди, економічного відновлення й стабільності, національної єдності.
Нехай ці світлі свята сповнять наші серця любов’ю і добром, принесуть у кожну родину порозуміння та радість, добробут і затишок!
Бажаю всім нам міцного здоров’я, оптимізму й віри у щасливе і мирне майбутнє!

Ректор               Володимир Мельник

Гобелен “Коляда”, 2008 р., 120х165, вовна, ручне ткацтво.
Автор Ольга Пілюгіна.