Вітання з нагоди Великодня

викладачі та працівники
Львівського національного університету
імені Івана Франка!

Сердечно вітаю Вас зі світлим Христовим ­Воскресінням!
Великдень – особливе й найбільш значуще свято, що за своєю сакральною сутністю символізує відродження людської духовності та переможну силу Світла й Добра. Це час, коли ми замислюємося над одвічними цінностями, намагаємося по-новому оцінити свої вчинки, коли відкриваємо душі, аби наповнити їх силою і сподіваннями, відчути радісну благодать піднесення й очищення, якими традиційно обдаровують нас Великодні свята.
У період складних випробувань, який зараз переживає вся країна, ми просимо в Господа сил, миру та спокою задля зміцнення Духу української Нації й утвердження соборності України.
Від усього серця бажаю кожному з нас Божого благословення та міцного здоров’я! Нехай Великод­ні свята зігріють наші родини Добром, Любов’ю, Світлом і щирим Словом, зміцнять Віру в Істину та Справедливість і вселять Надію на краще майбутнє.
Веселих свят!
Христос Воскрес!