В Актовій залі Київського національного університету імені Тараса Шевченка 28 квітня 2015 року відбувся з’їзд представників юридичних ВНЗ і наукових установ щодо призначення членів Вищої ради юстиції.
За своїм статусом Вища рада юстиції є колегіальним, незалежним, а за порядком утворення та діяльності – демократичним конституційним органом держави. Утворення Ради стало важливим кроком на шляху здійснення судово-правової реформи, побудови сучасної судової системи, забезпечення функціонування незалежної судової влади.
Відповідно до порядку призначення членів Вищої ради юстиції шляхом таємного голосування з’їзд призначає до складу ВРЮ трьох членів. Згідно з ухвалою з’їзду декан юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, професор Андрій Бойко абсолютною більшістю голосів був обраний і призначений членом Вищої ради юстиції. Визнання професійних досягнень такого рівня засвідчує високе реноме Львівської правничої школи, яку Андрій Михайлович гідно представляє в Україні та світі.

Тетяна Шемберко
Фото Олега Вівчарика