Зустріч із делегацією Дніпропетровської МАН

21 грудня 2010 року відбулася зустріч із делегацією Дніпропетровської МАН. Декан факультету доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка Роман Крохмальний ознайомив присутніх зі структурою Університету, акцентуючи увагу на важливих питаннях, які постають перед абітурієнтами.
Про специфіку й унікальність факультету культури і мистецтв говорила театрознавець Майя Гарбузюк. Філологічний факультет представив заступник декана з наукової роботи філологічного факультету Василь Будний. Розповіді про факультети, коледжі Університету та Інститут післядипломної освіти проілюстровано світлинами з наукового, навчального і культурно-мистецького життя студентів та викладачів.
Відповідальний секретар Приймальної комісії Юрій Корчак повідомив про особливості правил прийому до нашого Університету, навів статистику результатів вступної кампанії 2010 року. Ішлося також про додаткові бали, зокрема для призерів МАНу.
Учні 9–11 класів Дніпропетровщини мали змогу поставити запитання й отримали кваліфіковані відповіді.

За матеріалами Прес-центру
Львівського національного університету імені Івана Франка

Категорія: №11, грудень 2010 р.