Другі в номінації

Підбито підсумки Першого всеукраїнського конкурсу видань для вищих навчальних закладів “Університетська книга”, який проводила протягом року Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів.
Переможці конкурсу в 15 номінаціях, які здобули перші місця, отримали призи “Книга-парусник” та дипломи, а номінантів, котрі посіли другі та треті місця, відзначено дипломами.
Лауреатів, за результатами двоступеневого оцінювання видань, поданих на конкурс, визначали Державна наукова установа “Книжкова палата України імені Івана Федорова” (на відповідність положенням правових і нормативних документів із видавничої справи) та незалежні експерти (на предмет змістового наповнення).
У номінації “Найкраще навчальне видання з природничих та математичних наук (фізика, хімія, біологія, астрономія, географія, математика)” друге місце здобув Львівський національний університет імені Івана Франка за видання “Мікробіологія” С. Гудзя, С. Гнатуш, І. Білінської.

Богдан Копанський

Категорія: №11, грудень 2010 р.