“Задзеркалля” творчості Юрія Ямаша

16 грудня у Дзеркальній залі Університету відкрили персональну художню виставку творів Юрія Ямаша, з нагоди 55-річчя митця. В експозиції було представлено різні за тематикою роботи, а найбільшу увагу художник приділив пейзажам. Звенислава Мамчур, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Університету, зазначила: “Картини Юрія Володимировича створюють прекрасний настрій, чудово доповнюючи інтер’єр Дзеркальної зали. Кожна робота надихає на спогади, мрії… І, звісно, нам дуже приємно, що це виставка одного із львівських художників, який ще й викладає в Університеті”.
Гарним доповненням до виставки було музичне привітання, яке для Юрія Ямаша приготував ансамбль сопілкарів “Заграва”. Після їхнього виступу слово надали митцю. “Я переконаний, що художник не повинен говорити багато, – зазначив пан Юрій. – Усі слова я передав у роботах”.

Богдана Баюнова.
Фото Олега Гордійчука

Категорія: №11, грудень 2010 р.