Зустріч із поетом і перекладачем Мойсеєм Фішбейном

17 грудня в Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка академічна спільнота Університету мала приємну нагоду зустрітися з українським поетом і перекладачем, членом Українського центру Міжнародного PEN-клубу, членом Національної спілки письменників України, лауреатом Премії імені Василя Стуса Мойсеєм Фішбейном.
Зі вступним словом виступив Ректор Університету професор Іван Вакарчук. Він зокрема зазначив, що Мойсей Абрамович уперше в гостях у нашому Університеті. Присутні мали унікальну нагоду долучитися до творчості Мойсея Фішбейна, послухати його поезії, низку яких присвячено Михайлині Коцюбинській, Ларисі Триленко, пам’яті Олександра Матусовського, Валентинові Мордхілевичу, Любомирові Пирогу, Олесеві Скіпальському, Марії Матіос, Леонідові Череватенку, Богданові Бойчукові, Марії Фішбейн, Любомирові Гузару.
Мойсей Абрамович зачитав також окремі переклади творів Райнер Марії Рільке, Ґеорґа Тракля, Ганса Карла Артманна, Карла Крауса, Максиміліана Волошина.

а повідомленням
Прес-центру ЛНУ ім. Івана Франка

Категорія: №11, грудень 2010 р.