Ректор зустрівся із представниками профспілкового комітету студентів

23 грудня 2010 року Ректор Університету Іван Вакарчук зустрівся із представниками профспілкового комітету студентів. На зустрічі також були присутні проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Звенислава Мамчур і проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар’ян Лозинський.
Упродовж майже тригодинного діалогу студенти – представники профспілки факультетів обговорили з керівництвом Університету найважливіші питання студентського життя.
Під час зустрічі учасники розглянули ініціативи на найближчий період, зокрема щодо покращання матеріально-технічного стану в гуртожитках і на факультетах, створення системи буккросингу (book-crossing) в Університеті, проектів для профілактики здорового способу життя тощо.
Голова профспілкового комітету студентів Михайло Мураль подякував Ректорові та проректорам за можливість відкритого обговорення важливих питань студентського життя Університету.

За матеріалами
Прес-центру ЛНУ ім. Івана Франка

Категорія: №11, грудень 2010 р.