10_berezna10 березня 2016 р. у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка – з нагоди річниці від дня народження Тараса Шевченка – серед біб­ліо­те­карів було проведено авторську гру «Літературна монополія» (організатори та модератори: завідувач сектору бібліології науково-бібліографічного відділу, кандидат історичних наук Ігор Петрій, бібліотекар науково-методичного відділу, кандидат історичних наук Леся Купин, завідувач відділу культурно-просвітницької роботи Роман Лаврентій).
Бібліотекарі Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка та Львівської обласної бібліотеки для дітей, працюючи в командах, мали нагоду в ігровій формі перевірити свої знання поетичних текстів Кобзаря, впізнаючи твір за цитатою або ж продовжуючи вірш з розпочатих модератором рядків. До того ж, важливою складовою гри було вміння організувати процес «комплектування бібліотеки» (купуючи у процесі гри видавництва чи колекції творів вітчизняної та зарубіжної літератури), налагодити чітку співпрацю у команді та підтримувати переможний дух. Нагородою для переможців стали нові книжкові видання та комплекти «шевченківських» книжкових закладок Наукової бібліотеки Університету.

Роман Лаврентій