Міжнародна конференція з комплексного аналізу та суміжних питань

Понад 100 науковців з України, Польщі, Румунії, Словаччини, США, Туреччини, Фінляндії, Індії, Ізраїлю, Австрії, Таїланду та Росії взяли участь у Міжнародній конференції «Комплексний аналіз та суміжні питання», яка відбувалась упродовж 30 травня – 4 червня 2016 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Організатори заходу – механіко-математичний факультет Львівського університету і Львівське математичне товариство.
30 травня 2016 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося урочисте відкриття конференції, під час якого учасників привітали представники організаційного комітету: доктор фізико-математичних наук, професор кафедри теорії функцій та теорії ймовірностей ЛНУ ім. Івана Франка Олег Скасків і завідувач кафедри теорії функцій та теорії ймовірностей, доктор фізико-математичних наук, професор Мирослав Шеремета. Зокрема, Мирослав Миколайович відзначивпозитивні зміни, які відбулися у Львові з часу проведення останньої конференції з питань комплексного аналізу. Мирослав Миколайович закликав іноземних учасників відвідати цікаві місця Львова та побажав їм плідної праці у роботі Міжнародної конференції.
Після відкриття конференції учасники продовжили роботу в секціях. Упродовж шести днів вони обговорювали актуальні питання математики, зокрема, у колі їхніх зацікавлень – комплексний аналіз однієї змінної; комплексний аналіз декількох змінних; комплексні наближення тощо.

Ірина Онисько