IMG_88888888888888881З нагоди Дня науки Президент України Петро Порошенко відзначив державними нагородами науковців Львівського національного університету імені Івана Франка.
Згідно з Указом Президента України №217/2016 за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм почесного звання «Заслужений діяч науки і техніки України» удостоєні завідувач кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства, доктор філологічних наук, професор Микола Ільницький і декан хімічного факультету, доктор хімічних наук, професор Ярослав Каличак.
Завідувач кафедри теорії оптимальних процесів  факультету прикладної математики та інформатики Михайло Бартіш отримав почесне звання «Заслужений працівник освіти України».
Щиро вітаємо науковців Університету із високим визнанням їхньої праці та бажаємо їм творчого многоліття!

Олег Вівчарик.