2016-08-27-medalПрезидент України Петро Порошенко нагородив Почесних докторів Львівського національного університету імені Івана Франка, народного депутата України І скликання, письменника, громадського діяча, Героя України Романа Іваничука та академіка Національної академії наук України, Героя України Ігоря Юхновського ювілейною медаллю «25 років незалежності України».
Згідно з Указом Президента № 336/2016 Роман Іваничук та Ігор Юхновський отримали почесну нагороду за «значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу».

2016-09-02-award-03 Ігор бикЗаступник голови-керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації Маріанна Вільшинська 1 вересня 2016 року під час урочистого засідання Вченої ради ЛНУ ім. Івана Франка вручила заступникові декана факультету міжнародних відносин Ігорю Бику ювілейну медаль «25 років незалежності України».

Зазначимо, що згідно з Указом Президента України № 336/2016 Ігор Бик отримав почесну нагороду за «значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння українському народу».

Олег Вівчарик.