Каменяр: Інформаційно-аналітичний часопис Львівського національного університету імені Івана Франка

Іван Вакарчук – перший лауреат «Медалі Івана Франка»

IMG_9441Герой України, професор Іван Вакарчук – перший лауреат відзнаки Львівського університету «Медаль Івана Франка».
Відповідно до рішення Вченої ради №20/5 від 25 травня 2016 року «за особливі заслуги перед Львівським національним університетом імені Івана Франка, сприяння його науковій та освітній діяльності» Герою України, ректорові Університету (1990-2007, 2010-2013 рр.), професорові Іванові Вакарчуку вручили відзнаку «Медаль Івана Франка».
Церемонія нагородження відбулась під час урочистого відкриття Міжнародного наукового конґресу «Іван Франко: Я єсть пролог…» 22 вересня 2016 року.
Заслужений професор Львівського університету Іван Вакарчук висловив вдячність членам Вченої ради, Ректорові Володимиру Мельнику та колективу Університету за вручення йому цієї високої відзнаки, сказавши: «Іван Франко – Великий Українець. А тому ця нагорода є для мене дуже цінною і зобов’язує відповідно поводитись».
Відзнаку ЛНУ ім. Івана Франка «Медаль Івана Франка» засновано у ювілейний рік Івана Франка.
Медаль Івана Франка вручають науковцям, науково-педагогічним працівникам і співробітникам Університету за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку та виховання висококваліфікованих фахівців і наукових кадрів, інтенсивну науково-педагогічну діяльність, упровадження сучасних методів викладання та виховання молоді, значні здобутки у фундаментальних і прикладних наукових дослідженнях, вагомі досягнення у створенні та вдосконаленні новітньої техніки й упровадження у виробництво сучасних наукових технологій.

Тетяна Шемберко.

Фото Олега Вівчарика