Концерт-дарунок до Дня Університету

2016-11-04-concert-13%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%86%d0%b5%d1%80%d1%82З нагоди Дня Університету студенти та викладачі Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка подарували колективу Львівського національного університету імені Івана Франка вечір симфонічної музики.
У високомайстерному виконанні вихованців ЛНМА ім. М. Лисенка прозвучали «Valse Triste» («Сумний вальс») відомого фінського композитора шведського походження Яна Сібеліуса, «Concerto Classico для акордеона з оркестром» Б. Пшибильські та «Симфонія №1 оп. 21» Людвіга ван Бетховена (соліст – Богдан Хижняк, диригент – Юрій Голота).
Висловлюючи вдячність музикантам симфонічного оркестру ЛНМА ім. М. Лисенка за чудовий музичний дарунок з нагоди ювілею Університету, Ректор Володимир Мельник зазначив, що «Актова зала Львівського університету – свідок великих історичних подій, серед яких і відзначення національних свят. Нинішнє дійство подарувало нам неймовірне естетичне задоволення, красою і тонким чуттям музики торкнулось камертону не лише розуму, а й серця».

Ірина Онисько.
Фото Олега Вівчарика