2016-10-11-benevolence-15Уже традиційно напередодні відзначення Дня Університету, 11 жовтня 2016 року, студенти вітають свою аlma mater низкою флеш-мобів. З нагоди Дня Університету та відзначення ювілею Івана Франка його пам’ятник одягнули в студентську мантію. Ініціатором цієї щорічної акції є Первинний профспілковий комітет студентів Львівського національного університету імені Івана Франка.
Також  у вестибюлі головного корпусу ЛНУ ім. Івана Франка студенти провели масштабний «Ярмарок випічки». Під час роботи ярмарку кожен охочий міг придбати приготовані молодими людьми смаколики для себе та своїх близьких.
Виручені кошти, а це близько 20 тисяч гривень, студенти передали на лікування онко­хво­рих дітей.

Олег Вівчарик.