440px-dsc02407-%d1%81%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%baПрофесорові кафедри української літератури імені академіка Михайла Возняка, завідувачеві Інституту літературознавчих досліджень Любомирові Сенику у Києві вручили премію Фонду Українського вільного університету (США) за книгу художньої прози «Палаюча троянда» (2015). Однією з головних умов до митців була вимога подавати книги, які були опубліковані вперше (перевидання творів не приймали до участі в конкурсі).
Журі високо оцінило культуру художньо-стилістичного викладу та неповторність документально-артистичного опрацювання політико-філософської проблематики національно-визвольної боротьби українського народу. Керівником і головним виконавцем Фонду Українського Вільного Університету є Аскольд Лозинський, відомий громадський діяч, юрист, президент Світового конгресу українців (з 1992 року).
Юрій Горблянський