%d0%be%d0%bb%d0%b5%d0%b3-%d0%bf%d0%b0%d0%b2%d0%bb%d0%b8%d1%88%d0%b8%d0%bdПід час урочистостей, що відбулись 1 листопада 2016 року у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької з нагоди 98-ї річниці створення Західно-Української Народної Республіки, заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко вручив подяку від імені громади міста Львова кандидату історичних наук, доцентові кафедри новітньої історії України ім. Михайла Грушевського історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Олегові Павлишину.
Олег Павлишин отримав почесну відзнаку за вагомий внесок у формування наукового, духовного і культурного середовища м. Львова, плідну науково-публіцистичну діяльність і популяризацію історії України.

За інформацією Прес-служби Львівської міської ради