Пані Посол зауважила, що діяльність Романа Помірка має важливе значення не тільки для кафедри французької філології, але є вагомим внеском для викладачів і студентів Львівського університету.
«Ви завжди залишалися вірним Львівському університету, ви присвятили йому все життя і свою кар’єру, залишилися вірним формуванню українських студентів, сприяючи таким чином розвитку й розповсюдженню французької мови у вашому регіоні й Україні», – зазначила Ізабель Дюмон і вручила Романові Помірку почесну відзнаку – «Офіцер Ордена Академічних Пальм».

Тетяна Шемберко.
Фото Олега Вівчарика