Черемошанам усіх поколінь

18 листопада в Центрі культури та дозвілля ЛНУ ім. Івана Франка відбувся вечір пам’яті відомого хореографа, керівника 5 танцювальних колективів Львівщини, зокрема й “Черемошу”, заслуженого працівника культури України Олега Семеновича Голдрича. З цієї нагоди презентували книгу “Улюблені пісні Олега Голдрича”, яку за життя він так і не встиг видати.
Виступили директор Центру творчості дітей та юнацтва Галичини Олег Кузик та голова громадської організації “Друзі Черемошу”, учасниця ансамблю “Черемош” 70-80-х рр. Оксана Музичук-Парасюк.
Учасники ансамблів “Джерело” (Центр творчості дітей та юнацтва Галичини) та “Підгір’я” (Львівська національна академія ветеринарної медицини імені С. З. Гжицького) виконали пісні із презентованої збірки.
Вечір пам’яті організували насамперед для того, аби зібрати черемошан усіх поколінь та розкрити енергетику пісень, що увійшли до збірки.

Юлія Гриценко,
Студентська інформаційна мережа