В Університеті відбувся круглий стіл

19 листопада 2010 року в Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка працівники науково-дослідної частини Університету спільно з представниками Українського науково-технологічного центру (УНТЦ) та Інституту інтелектуальної власності і права (ІІВП, Київ) провели у форматі круглого столу семінар “Комерціалізація результатів наукових досліджень та захист інтелектуальної власності вчених”.
Доповіді “Модель стратегічного зростання університетів” і “Бізнес планування та трансфер технологій” виголосив заступник виконавчого директора УНТЦ (США) Віктор Корсун; про “Подолання бар’єрів комерціалізації результатів НДР в Україні” розповів проректор ІІВП Павло Цибульов. Доповідь про програму УНТЦ з підтримки патентування прочитав патентний координатор УНТЦ Олег Заложенков. Патентний повірений України Валерій Куцевич висвітлив питання винахідництва та патентування для ринку. Науковці Університету та гості взяли активну участь у дискусії з питань семінару.

За повідомленнями Прес-центру
ЛНУ ім. Івана Франка