Зустріч зі школярами Ходорова та Жидачева

17 листопада 2010 року відбулася зустріч делегації Львівського національного університету імені Івана Франка з учнями Ходорівської ЗСШ №1 та шкіл міста Жидачева.
Університет представляли ректор Іван Вакарчук, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Звенислава Мамчур, декан факультету доуніверситетської підготовки Роман Крохмальний, декан хімічного факультету Ярослав Каличак, відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Корчак. На зустрічі зі школярами була присутня директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.
Учням розповіли про Університет, факультети та цьогорічні правила прийому для вступників. Школярі мали змогу отримати відповіді на різноманітні запитання освітньої тематики. Після зустрічі гості відвідали шкільний музей Ходорівської ЗСШ.