“Соціальні мережі: кіберзалежність чи комунікація майбутнього?”

Соціальні мережі стають невід’ємною складовою життя молоді, особливо студентства. Окрім позитивів (швидка й дешева комунікація, спілкування на відстані й обмін медійною інформацією), соціальні мережі мають і негативний вплив, який виявляється у психологічній залежності й інтелектуальній деградації молоді та юнацтва. Задля з’ясування громадської думки щодо залежності від соціальних мереж та визначення позитивного й негативного факторів їх впливу на суспільство, 21 жовтня 2010 року в конференц-залі факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся круглий стіл на тему “Соціальні мережі: кіберзалежність чи комунікація майбутнього?”.
Обговорювали результати соціологічного дослідження, проведеного серед представників усіх ВНЗ Львова. Участь у круглому столі взяли члени Студентської ради Львова, психологи, лінгвісти, адміністратори комп’ютерних клубів та студенти-активісти.
Організували захід Студентська рада Львова та Профком студентів Університету.

Вл. інф.