До уваги випускників Львівського національного університету імені Івана Франка!!!

Не забудь, не забудь
Юних днів, днів весни, –
Путь життя, темну путь
Проясняють вони.
                         Іван Франко

Шановні випускники!
Напередодні 350-річчя від часу заснування Львівського університету alma mater знову збирає всіх нас.
Ініціативна група випускників і ректорат Львівського національного університету імені Івана Франка розпочали роботу над створенням Асоціації випускників Університету.
Запрошуємо всіх охочих долучитися до процесу творення Асоціації своїми міркуваннями, ідеями та пропозиціями, які можна надсилати на адресу:

м. Львів, вул. Саксаганського, 1
Е-mail: alumni_univer@franko.lviv.ua
Телефон/ факс: +38032- 240-3180
Контактна особа: Світлана Анатоліївна Кубів (Кубецька), випускниця математичного факультету кафедри математичного моделювання 1984 року випуску.

Заповнити Анкету випускника можна на порталі Львівського національного університету імені Івана Франка (http://www.franko.lviv.ua/).
Будемо вдячні за поширення цієї інформації серед випускників Університету!