Фотоінформація

1 листопада 2010 року академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка відзначила річницю створення ЗУНР. Близько десяти тисяч студентів Франкового університету рушили пішою ходою від головного корпусу Університету до Меморіалу вояків Української Галицької Армії та Українських Січових Стрільців на Янівському цвинтарі.
“У дев’яносто другу річницю проголошення ЗУНР згадуємо імена відважних молодих людей та шанованих генералів, які завзятістю і жертовністю захистили своє право на державність. Нехай цей державотворчий чин стане прикладом для сьогоднішньої молоді”, – звернувся до присутніх ректор Університету Іван Вакарчук.
Про передумови та історію створення ЗУНР розповів доктор історичних наук Богдан Якимович. До студентів також звернувся поет, громадський діяч, почесний доктор ЛНУ ім. Івана Франка Ігор Калинець.

Фото Олега Гордійчука