Спортивне свято

Щороку 11 вересня кафедра фізичного виховання і спорту та Спортивний клуб Львівського національного університету імені Івана Франка традиційно організовують турнір з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Цього року відбулися змагання з легкоатлетичних естафет, міні-футболу, баскетболу, шахів, настільного тенісу, перетягування линви. У святі спорту взяло участь близько 350 студентів. Організатори влаштували для охочих показові уроки з бадмінтону. Захід учасникам сподобався, оскільки хороший настрій і здорове тіло – запорука успішного життя. Сподіваємося, надалі до традиційних свят фізичної культури і спорту активно долучиться й професорсько-викладацький склад Університету, адже, за словами голови Спортивного клубу Юрія Яремчука, “навчити студентів дбати про здоров’я можна лише тоді, коли в самого добре здоров’я”.

Фото Олега Гордійчука