Міжнародна літня школа україністики

З 21 липня до 10 серпня Центр україністики ЛНУ ім. Івана Франка організував Міжнародну літню школу з української мови і країнознавства.
Саме з ініціативи Ректора Львівського національного університету імені Івана Франка професора Івана Вакарчука, зусиллями деканату та викладачів філологічного факультету 2008 року створено Львівську обласну громадську організацію “Центр україністики”, мета якої – популяризувати Україну та українську мову у світі.
Цього року Літня школа набула міжнародного статусу, її учасниками стали 29 іноземців – громадян Польщі, Чехії, Болгарії, Франції, Німеччини, Канади, США, Угорщини, Ірландії, Південної Кореї, Афганістану.
Програма школи була різноманітною та культурно насиченою.  Упродовж дня учасники практикувалися у вивченні української мови, вдосконалювали комунікативну компетенцію в різних ситуаціях спілкування, слухали лекції з історії України, української мови, культури, мистецтва, релігії тощо. Відбувалися тематичні екскурсії Львовом, зустрічі із сучасними українськими митцями, круглий стіл у Центрі міської історії стосовно проблем розвитку Львова, дискусія щодо ролі мас-медіа в сучасному житті України. На завершення навчальної програми слухачі школи презентували проекти свого бачення України.

Вл. інф.
Фото Олега Гордійчука