Цикл лекцій “Нобелівські лауреати з літератури” у 2010 /2011 н. р.

Кафедра світової літератури ЛНУ ім. Івана Франка запрошує студентів і викладачів Університету, а також інших ВНЗ міста, на черговий цикл лекцій “Нобелівські лауреати з літератури”, що їх читатимуть упродовж 2010 /2011 н. р.
Лекція 48, жовтень 2010 р. “Лауреат Нобелівської премії з літератури 1985 року Клод Сімон (Франція)”. Лектор – асистент Ярина Тарасюк (кафедра світової літератури ЛНУ ім. Івана Франка).
Лекція 49, листопад 2010 р. “Лауреат Нобелівської премії з літератури 1907 року Джозеф Редьярд Кіплінг” (Великобританія). Лектор – асистент Галина Пастушук (кафедра світової літератури ЛНУ ім. Івана Франка)
Лекція 50, грудень 2010 р. “Лауреат Нобелівської премії з літератури 1925 року Бернард Шоу (Великобританія)”. Лектор – асистент Вікторія Яремчук (кафедра світової літератури ЛНУ ім. Івана Франка).
Лекція 51, лютий 2011 р. “Лауреат Нобелівської премії з літератури 1901 року Арман Сюллі-Прюдом (Франція)”. Лектор – кандидат філологічних наук, доцент Ярема Кравець (кафедра світової літератури ЛНУ ім. Івана Франка).
Лекція 52, березень 2011 р. “Лауреат Нобелівської премії з літератури 1966 р. Неллі Закс (ФРН)”. Лектор – асистент Діана Мельник (кафедра світової літератури ЛНУ ім. Івана Франка).
Лекція 53, квітень 2011 р. “Лауреат Нобелівської премії з літератури 1932 р. Джон Голсуорі (Великобританія)”. Лектор – кандидат філологічних наук, доцент Альбіна Гаврилюк (кафедра світової літератури ЛНУ ім. Івана Франка).
Лекція 54, травень 2011 р. “Лауреат Нобелівської премії з літератури 2009 року Герта Мюллер (ФРН)”. Лектор – кандидат філологічних наук, доцент Світлана Фіськова (кафедра світової літератури ЛНУ ім. Івана Франка).
Проект започатковано 2001 року. Керівник проекту – доцент, кандидат філологічних наук Ярема Кравець.
Лекції читають у головному корпусі ЛНУ ім. Івана Франка. Дату і місце проведення лекцій буде подано щомісяця на веб-сторінці кафедри.

Вл. інф.