“Найваж­ливіше для нас – зберегти акаде­мічну свободу…”

7 жовтня в Актовій залі Університету зібралося чимало учнів та вчителів, які приїхали ознайомитися з одним із найкращих вищих навчальних закладів України – Львівським національним університетом імені Івана Франка.
Зі вступним словом до учнів звернувся Ректор Університету професор Іван Вакарчук: “Університет – це спільнота людей, які творять науку, вивчають людину і природу. Львівський національний університет імені Івана Франка – хранитель давніх академічних традицій, переданих із глибини століть. Тому найголовніше наше завдання – зберегти академічну свободу та згармонізувати її з порядком у межах Університету і держави”.
Декан факультету доуніверситетської підготовки Роман Крохмальний розповів присутнім про Університет, його структуру та підсумки роботи Приймальної комісії 2010 року.
Того самого дня відбулися тематичні екскурсії для учнів на факультетах, у коледжах та інших підрозділах Університету.

Наталія Друль
Фото Олега Гордійчука