Вітаємо стипендіатів!

На основі рішення Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка (протокол № 17/6 від 30 червня 2010 року) призначено стипендії Президента України на перший семестр 2010/2011 навчального року таким студентам:
1. Горон Марта Зіновіївна, студентка 4 курсу біологічного факультету.
2. Приймак Зоряна Василівна, студентка 4 курсу економічного факультету.
3. Харів Андрій Ігорович, студент 3 курсу факультету електроніки.
4. Легка Ольга Володимирівна, студентка 4 курсу факультету іноземних мов.
5. Вовк Наталія Романівна, студентка 3 курсу факультету міжнародних відносин.
6. Мазур Тетяна Миколаївна, студентка 4 курсу філософського факультету.
На основі рішення Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка (протокол № 17/6 від 30 червня 2010 року) призначено стипендії Верховної Ради України на 2010/2011 навчальний рік таким студентам:
1. Верчук Владислав Володимирович, студент 3 курсу геологічного факультету.
2. Рогаля Христина Степанівна, студентка 3 курсу філологічного факультету.
3. Лиховид Інна Миколаївна, студентка 2 курсу факультету культури і мистецтв.
4. Зубрицький Віктор Васильович, студент 4 курсу юридичного факультету.
На основі рішення Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка (протокол № 17/6 від 30 червня 2010 року) призначено іменну стипендію імені Михайла Грушевського студентові 3 курсу історичного факультету Зілінському Володимиру Тарасовичу.