Щиро вітаємо Вас із Днем Університету!

Шановні викладачі та співробітники! Прийміть слова вдячності за Вашу компетентність, творчий науковий пошук і цікаві відкриття. Ваші знання та досвід, любов до молодого покоління є тим фундаментом, на якому живе й розвивається українська наука, виховується майбутнє нації, її сила і честь. Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, життєвої енергії, нових досягнень і щедрих ужинків у науковій діяльності!
Дорогі студенти! Бажаємо Вам наполегливо вчитися, завжди бути прикладом шляхетності, людяності, мудрості! Будьте гідними високого звання студента нашого Університету, адже своїми успіхами творите нову сторінку літопису
Львівського національного університету імені Івана Франка.

Профком викладачів і співробітників