Навчально-професійний театр “Просценіум”

В Університеті працює навчально-професійний театр “Просценіум”, який надає необхідні умови для практичної підготовки митців сценічної діяльності. Театр дебютував виставою за повістю Івана Франка “Сойчине крило” (реж. Роман Валько). У репертуарі – вистави “Антігона” (за п’єсою Ж. Ануя), “Лис Микита” (за мотивами поеми Івана Франка), літературно-музичний вечір “Шал і розум” (за творчістю Богдана-Ігоря Антонича), у постановці Федора Макуловича. Колектив театру традиційно реалізує пошуки у сфері акторської природи, пластики і голосу, намагаючись віднайти власний (індивідуальний) стиль прочитання драматичного матеріалу. Театр “Просценіум” працює над постановкою вистави “По-модньому” (за М. Старицьким).
Запрошуємо до співпраці всіх, хто любить мистецтво і має цікаві ідеї.
Адреса: вул. Університетська, 1 (головний корпус, у подвір’ї), к. 064, 067. Телефон: 239-45-28

Категорія: Першокурсник-2010