Студентське самоврядування в Університеті

Студентське самоврядування Львівського національного університету імені Івана Франка – об’єднання студентів, діяльність якого спрямована на захист прав та інтересів студентської спільноти Університету.
Для кожного студента-першокурсника важливим кроком є самоорганізація. Усе залежить тільки від Вас, адже Вам вирішувати, як провести роки навчання. Кожен студент має сформулювати собі чітку мету й упевнено до неї йти, а ми спробуємо максимально підтримати Вас і посприяти. Тому запрошуємо всіх до студентського самоврядування. Завжди раді вітати нових людей, а особливо чекаємо на енергійних та активних студентів, які мають бажання працювати в колективі.
Студентське самоврядування на факультетах та в коледжах діє на основі Положення про студентське самоврядування відповідного факультету чи коледжу.
Адреса: вул. Університетська, 1, ауд. 124
Телефон: 239-41-00