Ботанічний сад Університету

Університетський Ботанічний сад є навчальною і науково-дослідною установою і має статус загальнодержавного значення.
Теперішній Ботанічний сад Університету заклав і впорядкував професор Я.-Г. Лобажевський у 1852 році на північно-східному схилі Калічої гори у старому саду Тринітаріїв (площею 2,5 га). Сьогодні на цій території (вул. Кирила і Мефодія) розміщено теплиці і невеликий дендропарк. З часу існування до 1911 року тут збирали колекції рослин-екзотів. Основне завдання саду полягало в обслуговуванні викладання морфології та систематики рослин в Університеті.
Тепер Ботанічний сад територіально розміщений у Львові на двох ділянках: на вул. Марка Черемшини, 44 (площа – 16,5 га) і на вул. Кирила і Мефодія, 4 (2 га).
У структурі Ботанічного саду – п’ять науково-дослідних відділів:
природної трав’янистої флори;
дендрології;
культурної флори і озеле­нення;
тропічних і субтропічних рослин (національне надбання);
фізіології та біохімії рослин.
З ранньої весни до пізньої осені працівники Ботанічного саду запрошують на природничо-мистецькі акції.
Адреса: вул. Марка Черемшини, 44
Телефон: 276-83-69