Центр вив­чен­ня ні­мець­кої мо­ви

Центр вивчення німецької мови засновано 2002 року відповідно до угоди про співпрацю між Львівським національним університетом імені Івана Франка і Ґете-інститутом (Київ).
Центр вивчення німецької мови запрошує студентів та всіх зацікавлених (віком від 15 років) на курси вивчення і поглиблення знань із німецької мови.
Пропонуємо курси німецької мови на 8 різних рівнях:
базовий рівень А1, А2, В1;
середній рівень В2.1, В2.2, С1.1;
вищий рівень С1.2, С2.1.
Рівень володіння мовою майбутніх слухачів курсів визначаємо на основі тестування, запропонованого Ґете-інститутом.
Заняття відбуваються тричі на тиждень у зручний вечірній час (з 18.00 до 20.00), у невимушеній атмосфері і для слухачів є приємним доповненням навчального і робочого дня. Їх проводять викладачі кафедри німецької філології, які постійно вдосконалюють свої вміння на тренінгах у Ґете-інституті.
У Центрі вивчення німецької мови охочі можуть складати іспити Ґете-інституту:
Zertifikat Deutsch (базовий рівень володіння мовою);
Zentrale Mittelstufen­prfung (середній рівень володіння мовою).
Докладнішу інформацію можна отримати за адресою: вул. Університетська, 1, факультет іноземних мов (4-й поверх), ауд. 425, 427.
Телефон: 239-47-67
Факс: 239-46-29