Літній інститут Канзаського університету (США)

9 червня розпочав роботу Літній інститут Канзаського університету при Львівському національному університеті імені Івана Франка. У програмі Літнього інституту – інтенсивне вивчення української мови та цикл лекцій з українознавства.
Студенти різних університетів США вивчають українську мову, мають нагоду краще пізнати Україну, що відкриває нові можливості для майбутньої діяльності в галузі українсько-американських відносин та розширює перспективи науково-дослідницької роботи.
Сімнадцятий рік поспіль програму проводить підготовче відділення для іноземних громадян факультету доуніверситетської підготовки спільно з Центром східноєвропейських та євразійських досліджень Канзаського університету. Це одна з ділянок міжнародної співпраці Львівського національного університету імені Івана Франка (Україна) та Канзаського університету (м. Лоренс, США).

Категорія: №6, червень 2010 р.