Інформація про реалізацію проекту “ЕРАЗМУС МУНДУС – вікно зовнішньої співпраці для Білорусі, України та Молдови (ЛОТ6/7)” у Львівському національному університеті імені Івана Франка

З 2007 р. Львівський національний університет імені Івана Франка є учасником програми Європейської комісії “ЕРАЗМУС МУНДУС – вікно зовнішньої співпраці для Білорусі, України та Молдови (Лот6/7)”. Програму розраховано на три роки і її повністю фінансує Європейський Союз. Студенти одержують змогу впродовж двох семестрів навчатися в європейському університеті-партнері. Студенти, які вже здобули базову вищу освіту, мають нагоду отримати європейський диплом магістра після навчання за кордоном. Аспіранти готуватимуть дисертації в університеті-партнері протягом десяти або тридцяти місяців. Викладачі, наукові співробітники можуть пройти стажування чи виконати науковий або методичний проект упродовж 1–10 місяців, залежно від проекту. Докладніше: http://www.lnu.edu.ua/vmz/erazmus_mundus.htm.

Категорія: №6, червень 2010 р.