29–30 червня відбулася Міжнародна міждисциплінарна конференція “Людина та її ідентичність у добу глобалізації”. Конференція – друга частина дослідницького проекту “Трансформація парадигм мислення та концепцій знання під впливом сучасних викликів у загальній, соціальній, практичній та прикладній філософії”.
Мета зустрічі – зосередити увагу на становищі людини та її ідентичності в руслі особливостей парадигматичних змін, що відбуваються в умовах сучасного розвитку інформаційних технологій, інтенсивного глобального зв’язку та безпрецедентного культурного взаємопроникнення.
Організатори:
кафедра філософії Львівського національного університету імені Івана Франка;
Український католицький університет;
Рада з дослідження цінностей та філософії (Вашингтон, США);
Світова рада наукових товариств імені Т. Шевченка;
Інститут соціогуманітарних проблем людини ЗНЦ НАН України.

Категорія: №6, червень 2010 р.