Опитування студентів

Щоб дізнатися, чого очікують від студентського самоврядування студенти факультетів, на яких ще не завершено впровадження всіх принципів діяльності організації, ми провели невеличке опитування на географічному, філологічному факультетах і на факультеті прикладної математики та інформатики. 80% опитаних дали позитивну відповідь на запитання “Чи є важливим для Вас студентське самоврядування?”. Цікаво, що студенти першого, другого і частково третього курсів краще ознайомлені з роботою цієї організації, ніж четвертого й п’ятого. Однак усі студенти покладають величезні надії на майбутню активну діяльність Студентського уряду. Побажання були найрізноманітніші, зокрема такі: “сприяти тому, щоб думку студентів поважали”, “проводити цікаві акції, культурні заходи”, “сприяти самовираженню студентів”, “краще інформувати студентів про свою діяльність”, “займатися також корисною роботою, наприклад, зібрати студентів і посадити квіти на клумбі, або прибрати територію, скажімо, біля гуртожитків”, “більше займатися волонтерством і доброчинністю”.
До співпраці всіх студентів закликає активіст студентського самоврядування, студент 1 курсу географічного факультету Максим Бочаров: “Сьогодні студентське самоврядування ще не надто утвердилося, адже працюємо лише півроку. Донедавна, мабуть, найбільшою проблемою було те, що нема матеріальної бази, яка необхідна для організації цікавих заходів студентського дозвілля. Досі значна проблема – те, що ми тільки теоретично не залежимо від адміністрації Університету, а фактично робимо лише те, що нам дозволяють. Сподіваюся, невдовзі ситуація покращиться, і наші лави поповняться активними та креативними студентами, з якими разом долатимемо всі труднощі!”

Богдана Баюнова,
Студентська інформаційна мережа

Категорія: №6, червень 2010 р.