Іванові Вакарчуку присвоєно звання “Львів’янин року”

Львів відсвяткував 754-ту річницю. З цієї нагоди відбулася урочиста сесія Львівської міської ради, під час якої вручили почесні нагороди і відзнаки достойним львів’янам. Зокрема, звання “Львів’янин року” присчвоїли Іванові Вакарчуку, докторові фізико-математичних наук, професорові, ректорові Львівського національного університету імені Івана Франка, Героєві України – за “видатні досягнення у науковій, науково-педагогічній та організаційній діяльності, запровадження принципу державно-громадського управління освітою, проведення реформ у галузі освіти, визнаних одними з найбільших в історії ­Незалежної України”.

За повідомленням zaxid.net

Категорія: №5, травень 2010 р.