Вченій раді представили ректора Університету

20 травня у Дзеркальній Вченій раді представили ректора Університету професора Івана Олександровича Вакарчука.
Заступник міністра освіти і науки України Є. Суліма зачитав наказ Міністерства освіти і науки України про призначення професора І. Вакарчука на посаду ректора Львівського національного університету імені Івана Франка.
Новопризначений ректор Іван Вакарчук у своєму слові сказав: “Дякую за велику довіру, яку ви мені висловили, дякую за підтримку моєї програми, виголошеної на Конференції трудового колективу Університету, у виконанні якої потрібно керуватися принципами високого професіоналізму…”
Від імені Вченої ради виступила професор Роксолана Зорівчак. Вона зокрема наголосила на тому, що Іван Олександрович на посаді ректора Університету у важкі 90-ті роки зумів створити нові наукові школи, розвивати діяльність Університету у всіх напрямах. “Ми дуже щасливі, що Університет буде очолювати людина високого Франкового гарту”, – закінчила свій виступ Роксолана Петрівна.

Оксана Гоцур
Фото Олександра Лавриновича

Категорія: №5, травень 2010 р.