13 травня в Актовій залі Університету відбулося урочисте відкриття Днів Вроцлавського університету у Львівському національному університеті імені Івана Франка.
У відкритті взяли участь численна делегація науковців і студентів із Вроцлавського університету, ректорат, науково-педагогічні працівники, студенти Львівського університету та інші гості свята.
З вітальним словом виступили в.о. ректора ЛНУ ім. Івана Франка Василь Височанський і ректор Вроцлавського університету Марек Боярський, які наголосили на важливості співпраці між обома вищими навчальними закладами. Також гостей Львова привітали Почесний консул Республіки Польща у Львові Ґжеґож Опаліньскі, представник Міністерства зовнішніх справ України у Львові В’ячеслав Войнаровський.
Під час урочистостей керівники обох університетів обмінялися подарунками. Василь Височанський від імені Університету подарував Мареку Боярському картину із зображенням головного корпусу нашого Університету. Марек Боярський, зі свого боку, подарував Університетові картину із зображенням Вроцлава.
Гостей вітали мистецькі гурти Львівського національного університету імені Івана Франка: Народний камерний оркестр, Народний дівочий хор “Ліра”, Народний ансамбль пісні і танцю “Черемош”, Народна капела бандуристок “Зоряниця”, гурт автентичного співу “ДоСхідСонця” та фольк-гурт “Марвінок”.
Дні Вроцлавського університету у Львівському національному університеті імені Івана Франка тривали упродовж 13–14 травня.

Наш кор.
Фото Олександра Лавриновича

Категорія: №5, травень 2010 р.