Літературний вечір “Поезія запаху”

Саме звуки гітари привели мене увечері 19 березня в одну з аудиторій Університету. Там я побачив численну групу людей, які при свічках співали пісні, читали свої вірші. Були й ті, хто просто сидів і насолоджувався поетичною атмосферою дійства.
Одна з організаторок “Поезії запаху” Світлана Савенко, студентка третього курсу філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, зазначила: “Цей літературний вечір ми пов’язали з поезією запаху. Тому для оформлення аудиторії використовували ароматичні свічки, а тематику віршів добирали відповідно до ідеї сприйняття світу крізь запахи”.
Такий вечір відбувся вже втретє – за сприяння Центру культури і дозвілля “Лис Микита”. Організатори планують проводити їх регулярно. Варто зазначити, що група творчих студентів жартома називає себе “АНЗІЛІГО” – “Анонімне зібрання літературоголіків”. Отож чекаємо і нових зустрічей.

Олег Гордійчук,
Студентська інформаційна мережа