У Львові пройде фестиваль науки-2010

Фестиваль триватиме три дні (від 21 до 23 квітня) у Палаці мистецтв. На виставковій частині представлятимуть найцікавіші та найоригінальніші проекти, експозиції, наукові-дослідні розробки шести львівських вишів, а саме: Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету “Львівська політехніка”, Інституту біології клітини, Національного лісотехнічного університету України, Української академії друкарства, Львівського національного аграрного університету, Львівської обласної Малої академії наук та Малої технічної академії НУ “Львівська політехніка”, – повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міської ради.
Серед найоригінальніших наукових винаходів – розробки учнів секції інформатики Малої академії наук: “Віртуальний тренер” (система отримує зображення з веб-камери і аналізує діяльність людини та контролює відповідність до запрограмованого комплексу вправ), “RoboWay”, “Космічне тренування” (комп’ютерні реабілітаційні ігри для дітей з церебральним паралічем). Передбачено також проведення майстер-класів з графічного дизайну, олімпіади з інформатики серед учнів львівських шкіл.
Фестиваль проходитиме у межах “Інноваційної весни у Львові”. ZAXID.NET