Фотоінформація

Станіслав Горуна (зліва направо, другий), студент четвертого курсу юридичного факультету

Зі “сріблом” повернувся студент четвертого курсу юридичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка Станіслав Горуна із нещодавніх міжнародних змагань з карате, що відбулися в Роттердамі (Голландія). Перший етап “Золотої ліги” зібрав приблизно 36 команд з усього світу. Станіслав виступав у категорії до 67 кілограмів.
Варто зазначити, що за результатами цих міжнародних змагань визначають офіційний рейтинг спортсменів, які виступають у “Золотій лізі”. Тому неофіційно їх прирівнюють до чемпіонатів Європи та світу. Попереду ще чотири етапи змагань, що пройдуть у різних країнах Європи та світу.

О. Лавринович. Фото автора