Італія крізь об’єктив

Нові незабутні враження, цікаві знайомства, безцінний досвід і просто заряд позитивних емоцій… Усе це нам дарують подорожі. Хто про них не мріє? Відкрити щось нове, доторкнутися до стрижня, навколо якого вирує життя, побачити та оцінити все на власні очі. 15 березня відкрили виставку “Подорож Італією”, яку організував Центр італійської мови та культури. Експозиція триватиме до закінчення навчального року. Автор світлин – Тетяна Кушнір, молодший співробітник Центру, зазначає, що виставка поєднує дві любові: до Італії та фотомистецтва. “Фотографую як любитель, адже не вважаю себе професіоналом. Віднедавна особливу увагу приділяю портретним зйомкам. Представлена експозиція – про мої три недавні поїздки в Італію, які організував Центр. Минулого літа разом зі студентами їздили за обміном в університет міста Вітербо (Лаціо). До речі, Центр співпрацює з кількома італійськими ВНЗ і часто надає можливість викладачам і студентам навчатися в Італії”.
 Вернаца, Каподімонте, Камольї, Віторкіано… Італійські містечка, про існування яких, можливо, навіть не здогадується пересічна людина. Однак скільки в них чарівності, яскравих фарб життя, невимушеності. А фотографій таких диво-куточків – понад 20. Адже, на думку автора світлин, краса Італії прихована від поглядів туристів саме в маленьких містечках, селищах. У них – її своєрідність, неповторність, п’янкий і заманливий аромат, який заворожує та викликає бажання неодмінно повернутися. Її справжнє обличчя. На фотографіях Італія – казкова, архітектурна, рибацька, вечірня, відпочинкова, провінційна… Словом – своєрідна… Отже, сподіваємося, що пропонована виставка – тільки початок нашого знайомства з цією чудовою країною… Країною мрій. Подорож Італією триватиме.

Марія Бойко,
Студентська